Yatılı Çocuk Bakıcı Bayan

Yatılı dadılar, çocuklarla ilgili tüm görevlerden sorumlu kalifiye, eğitimli bakıcılardır ve ayrıca yemek hazırlama ve ayak işleri gibi ev işlerinde yardımcı olabilirler. Yatılı çocuk bakıcı için bakım düzenlemeleri aileden aileye değişir, ancak genellikle şunları içerir: Sosyo-duygusal destek ve öğrenme sağlamak. Çocuklarınız için ilgi çekici, gelişimsel olarak uygun öğrenme deneyimleri uygulamak. Okul / anaokulu bırakma ve teslim alma. Çocukları müzik derslerine, spor uygulamalarına, oyun tarihlerine ve diğer organize etkinliklere taşımak. Ailenizin akşam rutinine yardımcı olmak – akşam yemeği, banyo ve çocukları yatağa yatırmak.

Yatılı çocuk bakıcı bayan
Yatılı çocuk bakıcı bayan

Yatılı Çocuk Bakıcıdan Ne Tür Ev İşleri Beklenebilir?

Bir yatılı çocuk bakıcı tutuyorsanız ondan şu işleri bekleyebilirsiniz. Bir dadının ana önceliği her zaman bakımları altındaki çocuklar olmalıdır – bir dadı’nın gün içinde tamamlayabileceği birçok hafif ev işi vardır. Bunlar şunları içerebilir: Yemek hazırlığı. Bulaşık makinesinin istiflenmesi ve istifinden çıkarılması. Ana yaşam alanlarının (salon ve mutfak) korunmasının sağlanması. Yerleri süpürmek. Çocuk çarşaflarının değiştirilmesi. Çamaşır yıkama, asma ve katlama. Çocuk yatak odalarının ve oyun alanlarının bakımı. Ev işlerini yürütmek ve alışveriş yapmak. Önceden kararlaştırılan diğer hafif ev işleri.

Yatılı Bakıcı Ailem İçin Doğru Seçim Mi?

Yatılı bir dadı tutmayı düşünüyorsanız, evinizde ilave bir yetişkinin kalabileceğinden emin olmanız gerekir. Yatılı çocuk bakıcı için de bir oda bulunmalıdır. Kendi yatak odalarına ve tercihen kendi banyolarına ihtiyaçları olacaktır. İdeal olarak, dadınızın yaşam alanı, çalışma saatleri dışında mahremiyete izin verecektir. Yatılı dadılar bir çalışma programına sahip olmalı ve çalıştıkları her saat için ödeme almalıdırlar. Canlı bir dadı ile sağlanan bonus, dadınızın çalışma programının çok daha esnek olabilmesi ve gece bakımı da içerebilmesidir. Her ailenin ihtiyaçları farklı olduğundan, tüm küçük ayrıntıların üzerinde anlaşmaya varılması esastır.

Yatılı çocuk bakıcı bayan eleman
Yatılı çocuk bakıcı bayan eleman

Doğru Yatılı Çocuk Bakıcısını Bulmak

Ebeveynler çocuklarını güvende tutmak, iyi bakılmak ve eğitimle meşgul olmak için yatılı çocuk bakıcısı ararlar. İşe aldığınız dadı, sizin için çocuk güvenlik kontrollerini yerine getirmiş olmalı, sizinle ortak olarak çocuklarınızın günlük rutinlerinin düzenlenmesi ve yürütülmesi için sorumluluk almaya istekli olmalıdır. Bir dadı ruhla beslenecek, güvenilir, yaratıcı, güvenlik bilincine sahip olacak, ve çocuk gelişimi hakkında iyi bir anlayışa sahip olacaktır. Çocuklarınızın duygusal, fiziksel, sosyal ve entelektüel gelişimini teşvik edecek ve ailenizin bir uzantısı olarak hareket edecekler. Yatılı bir dadı almayı düşünüyorsanız, işe alım sürecinde zaman ayırmanız önemlidir. Yatılı bebek bakıcı bayan personeller için lütfen sayfamızı ziyaret ediniz. Yada hemen bizimle iletişime geçiniz.

Sitemiz Size Nasıl Yardımcı Olabilir?

Bazı aileler kendileri bir dadı tutmayı tercih ederler, ancak çok zaman harcayan bir görevi yerine getirmek için zamana veya kaynaklara sahip değildir. Sitemiz gibi güvenilir dadı bulabileceğiniz yerler , tüm işe alım sürecini sizin için hallederek baskıyı kaldırabilir. Sitemiz size şu şekilde yardımcı olabilir:

Ailenizin özel ihtiyaçlarını tartışmak için sizinle yüz yüze veya telefonda buluşmak. Dadı topluluklarına bir iş ilanı vermek. Potansiyel adayların ön taraması. Referans kontrolleri yapmak ve belgeleri doğrulamak.

Ailenizin konuşma yapması için kısa bir dadı listesi derlemek. Siz ve dadınız için çalışma şartlarını yazmak için ortak çalışma. Size ve dadınıza bir deneme süresi sağlamak. Bu süre zarfında dadınızdan memnun kalmazsanız veya herhangi bir nedenle işler yolunda gitmezse, sitemiz sizin için bir yenisini bulacaktır. Tüm bu olanaklar ile sitemizden sizin ve çocuğunuz için en uygun yatılı çocuk bakıcı arayışına girebilirsiniz.

Bayan Bakıcı Arıyorum Güvenli Mi?

Halihazırda web sitemizde size en uygun dadıyı bulabilmek için birçok liste mevcuttur. Yatılı çocuk bakıcıların özgeçmişleri ve değerlendirmelerine dikkat ederek sizin için en uygun dadıyı seçebilirsiniz. İsterseniz de destekten bize ulaşarak tercihleriniz konusunda size yardımcı olabiliriz. Bu şekilde aklınızdaki soru işaretlerini gidererek sizin için en iyi dadıyı da bulmuş olacaksınız. Sitemiz güvenilir dadılar ile çalışmaktadır. Güvenlik bizim için çocuklarımız kadar önemlidir. Bebeğini<ze